ÜRÜNLER
Bilgi Talep Formu
Ad Soyad
E-posta
Kategori
Mesajınız
Moldova’ nın en büyük kuruyemiş firması TRANSTEST SRL ye de Azot Jeneratör Sistemi kurduk.
Arkadaşına Gönder - Paylaşİdeal Makina olarak, yurt dışı projelerimize Moldova “Transtest Srl” firması ile bir yenisini daha ekledik.

Moldova’ da kuruyemiş sektöründe faaliyet gösteren ve pazarın %90’ nını elinde bulunduran Transtest Srl firmasıyla bu yıl yapılan görüşmeler sonrasında, Gagavuzya bölgesinde bulunan fabrikalarına Azot Jeneratör Sistemi kurulmasına karar verilmiş ve Kasım ayında İdeal Makina Azot Jeneratör Sistemi tarafımızca devreye alınmıştır.

Özellikle paketlenmiş kuruyemişlerin, tazeliğini uzun süre koruması, küflenmenin engellenmesi, paket içerisinde bakteri ve kötü koku oluşmasının önlenmesi gibi sebeplerle kullanılan azot gazı, azot tüpleri yerine azot jeneratörüyle elde edilerek çok daha ekonomik bir şekilde yerinde üretilmiş ve firmanın ciddi tasarruf etmesi sağlanmıştır.

Firma yapmış olduğu bu yatırımla, ürünlerinin raf ömrünü 1 yıla kadar çıkartmış ve hedeflediği Rusya pazarına girme şansını yakalamıştır.

Özellikle ihracat yapmayı düşünen kuruyemiş firmalarının, dünya standartlarında, ürünlerinin raf ömrünü uzatacak bu tür yatırımları yapmalarının kaçınılmaz olduğu bir kez daha görülmüştür.

Siz de doğru yatırımlarınızı, doğru bir firmayla yapmak isterseniz, bizi arayın, doğru çözümü size sunalım.

 

01 01Tüm Haberler