ÜRÜNLER
Bilgi Talep Formu
Ad Soyad
E-posta
Kategori
Mesajınız
Trakya bölgesinde yer alan bir fabrikada sistem devreye alındı
Arkadaşına Gönder - PaylaşTrakya bölgesinde yer alan ve biyolojik arıtma tesisine sahip bir ayçiçeği yağı fabrikasının, arıtma havuzunda bakteriler için gerekli olan oksijenin sağlanabilmesi adına gerekli olan sistem firmamızca devreye alınmıştır.

 

Sistem bakteriler için gerekli olan oksijeni sağlayan Roots tipi blower, üretilen basınçlı havanın havuza düzenli bir şekilde dağıtılmasında kullanılan difüzörler, havuz içerisindeki oksijen miktarının bakteriler için uygunluğunu saptayan oksijenmetre ve oksijenmetreden aldığı değerlere göre blower çalışma hızını ayarlayan kontrol panosundan oluşmaktadır.

 

Birçok biyolojik arıtma tesisinde kullanılmakta olan standart sistemlerden farklı olarak sistemde; havuz içersindeki oksijen miktarı sürekli olarak ölçülmekte ve blower çalışma hızı bakteriler için gerekli olan oksijen miktarına göre otomatik olarak değiştirilmektedir. Laboratuar testleri sonucu belirlenen kimyasal oksijen ihtiyacı sisteme daha önce set edilir ve bu değere yaklaşıldıkça oksijenmetre blower çalışma hızını düşürmekte ve buna bağlı olarak enerji maliyetleri de aşağı çekilmektedir.

 

Ideal Makine olarak bir müşterimizin daha problemine doğru ve hızlı bir çözüm sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de doğru yatırımlarınızı, doğru bir firmayla yapmak isterseniz, bizi arayın, doğru çözümü size de sunalım.

 
Tüm Haberler