ÜRÜNLER
Bilgi Talep Formu
Ad Soyad
E-posta
Kategori
Mesajınız
Lazer tezgahı için Azot Jeneratörümüz devreye alındı
Arkadaşına Gönder - PaylaşMALTEPE DEMİR SANAYİ, LAZER TEZGAHLARINDA TÜKETTİĞİ AZOT GAZINI, ALMAN INMATEC AZOT JENERATÖRÜ İLE KENDİSİ ÇOK DAHA UCUZA ÜRETMEYE BAŞLADI!

 

Demir Çelik Sektöründe saygın bir yere sahip olan Maltepe Demir Sanayi, lazer tezgahlarında paslanmaz çelik sac kesiminde gerekli olan yüksek saflıkta azot gazını, İDEAL MAKİNA’nın mühendislik çözümü ile artık kendisi üretip kullanacak.

 

Alman malı INMATEC azot jeneratörleri kullanılarak tasarlanan sistemde, azot jenaratöründen 6 barg basınçta 20NM3/h kapasitede azot gazı üretilip, azot yüksek basınç kompresörü ile 230 barg basınçla tüpe dolum yapılmaktadır. Tüpe dolum sonucunda elde edilen 230 barg basınçlı ve %99.99 saflıkta azot gazı lazer tazgahlarının kullanımına sunulmaktadır.

 

Maltepe Demir Sanayi, azot gazını tüple satın almak yerine, kendi azot gazını kendisi üreterek çok ciddi tasarruf sağlamıştır. Şöyle ki, İDEAL MAKİNA mühendislerinin tasarladığı bu sistem sayesinde, 1 Nm3 azot gazı 0,375 TL’ ye üretmektedir.

 

İDEAL MAKİNA olarak azot jeneratörlerimizle, Maltepe Demir Sanayi Dilovası fabrikasında üretim maliyetlerini azaltıcı bir çözüm sunduğumuz için gururluyuz.

01 01  01  01   01Tüm Haberler