ÜRÜNLER
Bilgi Talep Formu
Ad Soyad
E-posta
Kategori
Mesajınız
Amortisör üretiminde kullanılmak üzere Azot Jeneratörümüzü MANKSAN AMORTİSÖR A.Ş. e kurduk
Arkadaşına Gönder - Paylaşİdeal Makina olarak azot jeneratörü kullanımında müşteri portföyümüze bir yenisini daha ekledik.

Otomotiv ve mobilya sektörüne amortisör üreten Manksan Amortisör A.Ş, Bursa’daki fabrikasında kullandığı azot gazını artık Alman Inmatec azot jeneratörüyle kendisi üretmeye başladı.

 

Yurtiçi-yurtdışı bir çok firmanın amortisör ihtiyacına karşılık veren firma; ihtiyaç duyduğu yüksek saflıkta azot gazını, İDEAL MAKİNA’nın mühendislik çözümü ile artık kendisi üretip kullanacak.
 

Sistem; 7.5 Barg basınçtan 23.2 M3/h kapasitede azot gazı üretip, azot yüksek basınç kompresörü ile 230 barg basınçta tüplere dolum yapmak üzere Alman malı INMATEC azot jeneratörü kullanılarak tasarlanmıştır.

 

Bu sayede azotu satın almak yerine üretmeye başlayan MANKSAN AMORTİSÖR A.Ş, maliyetlerini ciddi oranlarda düşürerek tasarruf sağlamış ve kullandığı azot gazının yüksek saflıkta olduğundan emin olarak kalitesini ve üretimdeki verimini arttırmıştır.

 

İDEAL MAKİNA olarak azot jeneratörlerimizle, MANKSAN AMORTİSÖR A.Ş fabrikasında üretim maliyetlerini azaltıcı bir çözüm sunduğumuz için gururluyuz.

 
Tüm Haberler