ÜRÜNLER
Bilgi Talep Formu
Ad Soyad
E-posta
Kategori
Mesajınız
IDEAL MAKINA Konteyner İçerisine Yerleştirilmiş Taşınabilir Oksijen Jeneratörü ve Tüp Dolum Sistemlerinden birini komşu ülkelerimizden birine sevk etti
Arkadaşına Gönder - Paylaş 

IDEAL MAKINA, konteyner içerisinde taşınabilir Jeneratör sistem kurma konusunda uzmanlaşmıştır. Bu sayede, bir kesinti yaşanmadan ve aynı zamanda kendi sisteminizin kurulması ile ihtiyacınızın olduğu her yerde Nitrojen ve Oksijen Gazı tedarik edilebilecektir. 

 

Şubat 2015 tarihinde, konteyner içerisine yerleştirilmiş ve bu sayede her yere taşınabilir özelliğine sahip bir Oksijen Jeneratörü ve Tüp Dolum Sistemi kurduk. %95 saflıkta 5 bar basınç ile bir hastaneye Oksijen üreten sistem aynı anda herhangi bir kesintiye karşılık çalışabilecek 24 adet Oksijen tüpünü 150 bar basınç ile günlük doldurabilmektedir.

 

Sistem ‘Tak-Çalıştır’ modeldir. Yani kısacası, elektrik bağlantısının yapılması ve dokunmatik ekranda yer alan başlat butonuna dokunmak, tüm sistemin çalışması için yeterli olacaktır. Sistemin oldukça basit ve kolaylıkla anlaşılabilen bir işletimi vardır. Sadece birkaç dakikada tüm tüplerin, sağlık alanında kullanılmak üzere Oksijen ile dolması sağlanabilmektedir. 

 

Özel izolasyonlu imal edilmiş Konteyner, havalandırma ve soğutma sistemleri ile donatılmıştır. Tüm bileşenler, herhangi bir titreşim veya sallantıya dayanıklı monte edilmiş ve herhangi bir acil durum karşısında hem görülebilen hem de duyulabilen ikaz sistemi mevcuttur.

 

Konteyner arka kapısının içine yerleştirilmiş olan tüp dolum rampası her çeşit ve ebattaki tüpü 150 bar basınç ile doldurur.
Tüm Haberler