ÜRÜNLER
Bilgi Talep Formu
Ad Soyad
E-posta
Kategori
Mesajınız
Dünya Devi FERRERO GIDA Azot Jeneratörümüzü kullanıyor
Arkadaşına Gönder - PaylaşNUTELLA, Kinder, Raffaello marklarıyla Dünya genelinde büyük bir üne sahip FERRERO GIDA firması Türkiye’de Manisa’da kurduğu fabrikasında 2013 yılında İDEAL MAKİNA azot jeneratörlerini kullanmaya başladı. Kesintisiz, yüksek saflıkta, istenilen miktarda ve çok daha ekonomik bir maliyetle azot gazı kullanmak için kurulan İDEAL MAKİNA azot jeneratör sistemi ile FERRERO GIDA kendi azot gazını kendisi üreterek tasarruf etmeye başlamıştır.

 

Tüplerle azot gazı satın almak riskli ve maliyetli bir iştir. Kendi azot gazınızı tesisinizde İDEAL MAKİNA azot jeneratörleriyle üretip yerinde tüketmek çok daha güvenli ve ekonomik bir yöntemdir. Bu sebeple FERRERO GIDA tercihini İDEAL MAKİNA’dan yana kullanmıştır. Alman INMATEC marka PN2000 OnTouch model azot jeneratörümüzle %99,999 saflıkta azot gazı üretilirken, azot jeneratörüne giriş hava basıncı, sıcaklığı ve çiğlenme noktası ile üretilen azot gazı debisi, saflığı ve basıncı sürekli ölçülerek kayıt altına alınmaktadır.

 

Böylece proseste ve paketlemede kullanılan azot gazına ait tüm veriler sürekli kontrol altında izlenmekte ve saklanmaktadır. İDEAL MAKİNA azot jeneratör sistemleri ile siz de tanışın, kendi azot gazınızı çok daha ucuza kendiniz üretin!

 

02 02 02 02 02Tüm Haberler