ÜRÜNLER
Bilgi Talep Formu
Ad Soyad
E-posta
Kategori
Mesajınız
TRUMPH LAZER TEZGAHLARI İÇİN %99,999 SAFLIKTA AZOT JENERATÖR SİSTEMİ DEVREYE ALDIK!
Arkadaşına Gönder - Paylaş1999 yılından günümüze İstanbul’da faaliyet gösteren Demircioğlu Makina; bünyesinde mevcut Trumph marka lazer tezgahlarında 0-25mm aralığında paslanmaz çelik kesim işleri yapmaktadır.

Paslanmaz çelik kesimlerinde gerekli olan %99,999 saflıkta azot gazını sıvı azot satın alarak karşılamakta olan Demircioğlu Makina, yaptığı araştırmalar sonucu İdeal Makina ile anlaşarak azot jeneratör sistemi kurdurarak çok daha ucuza azot üretebileceğini ve 0-25mm paslanmaz çelik sacların kesiminde ciddi tasarruf sağlayarak rakiplerine oranla daha rekabetçi kesim fiyatları vererek daha çok iş alabileceğini görmüştür.

30 Haziran 2014 tarihinde İDEAL MAKİNA azot jeneratör sistemi devreye alınmış ve %99,999 saflıkta azot gazı üreterek farklı kalınlıktaki paslanmaz çelik sacların kesimleri yapılmıştır. Resimlerde de görüleceği üzere kesim yüzey kalitesi, kesim yüzey rengi sıvı azotla yapılan kesime kıyasla bir farklılık göstermemiş ve hatta daha parlak kesim yüzeyleri elde edilmiştir.

İDEAL MAKİNA tarafından projelendirilen ve kurulumu yapılan Alman INMATEC marka PN6000 model azot jeneratörünün çalıştığı sistemde günde 8 adet 12’li azot tüp manifoldu 230barg basınçta %99,999 saflıkta azot gazıyla doldurulmaktadır.

Sistem tamamen otomatik çalışmakta olup, 10” TCPIII dokunmatik kontrol panosu giriş hava basıncı, sıcaklığı ve çiğlenme noktası ile azot çıkış basıncı, saflığı ve üretim miktarını anlık göstermekte ve kayıt altına almaktadır. Ayrıca Demircioğlu Makina yetkilisinin bilgisayarından da sürekli tüm değerler uzaktan izlenebilmektedir.

Sizlerde mevcut lazer kesim tezgahlarınızda tükettiğiniz azot gazını İDEAL MAKİNA azot jeneratör sistemleriyle kendiniz üretip çok daha ucuza kesim yapabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.


 

0216 5408855

 

 

 

02 02 02 02 02Tüm Haberler