ÜRÜNLER
Bilgi Talep Formu
Ad Soyad
E-posta
Kategori
Mesajınız
Hortum Pompalarına bir tercih de SÜPERPAK AMBALAJ'dan geldi
Arkadaşına Gönder - PaylaşİDEAL MAKİNA HORTUM POMPALARINA BİR TERCİHDE SÜPERPAK AMBALAJ’DAN GELDİ. İDEAL MAKİNA, BOYSER Hortum Pompa referanslarına bir yenisi daha ekledi.


1984 yılında İzmir’de kurulmuş olan, ofset baskılı ambalaj üretiminde Ege Bölgesi’nin teknoloji ve kapasite olarak en büyüğü Türkiye’nin de en sayılı firmalarından biri olan SÜPERPAK AMBALAJ proseslerinde Avrupa Menşeiili BOYSER hortum pompaları tercih etti.İDEAL MAKİNA olarak, sadece çıplak pompa temininde değil, aynı zamanda skid dozajlama sistemini projelendirerek değerli iş ortağımıza proseslerinde hızlı bir çözüm sağlamış oldu.

SÜPERPAK AMBALAJ, LAK transferinde Boyser AMP Model hortum pompayı tercih etti. Boyser AMP serisi hortum pompalar ile 20.000 cps viskoziteye kadar akışkanların transferi yapılabilir. AMP serisi hortum pompalar rakiplerinden farklı olarak tekerlek(roller) teknolojiye sahiptir. Transferi hortumu ezen tekerlekler yapmaktadır ve dönerek hareket ettiği için hortuma zarar vermez. Bu yüzden pompa gövdesini dolduran yağa ihtiyaç duyulmamaktadır.


İDEAL MAKİNA olarak müşterimize özel çözüm sunarak müşterimizin ihtiyaçlarını karşıladığımız için gururluyuz. Değerli İş Ortağımıza İDEAL MAKİNA’yı tercih ettiği için teşekkür ederiz02Tüm Haberler