ÜRÜNLER
Bilgi Talep Formu
Ad Soyad
E-posta
Kategori
Mesajınız
TEKNİK LAZER, Azot Gazı ihtiyacını 2016 yılının Mart ayından beri İDEAL MAKİNA AZOT JENERATÖRÜ tarafından üretilen Azot Gazı ile sağlamaktadır.
Arkadaşına Gönder - PaylaşTeknik Lazer İkitelli O.S.B' de 2000 m2 kapalı alanda toplam 1500 m2 üretim alanı ve 45 kişilik profesyonel üretim kadrosu ile her sektörden yerli ve yabancı firmalarına üstün kalitede hizmet sunmaktadır.

 

Aylık 350 ton metal işleme üretim kapasitesine sahip Teknik Lazer tesisleri Ar-Ge , lazer kesim, sac büküm, kaynak ve montaj departmanlarından oluşmaktadır.

 

Üretim bandında tam kapasite ile çalışan 5 Adet Bystronic lazer kesim makinesinin Azot Gazı ihtiyacını 2016 yılının Mart Ayından beri İDEAL MAKİNA Azot jeneratörü tarafından üretilen Azot Gazı ile sağlamaktadır.

 

Teknik Lazer firmasına İDEAL MAKİNA tarafından kurulan PN8000 Model Azot üretim sistemimizle, 100 m3/h debi ve 230 Barg Basınçta üretilen 99,999 saflıkta Günlük 20 Manifold Azot Gazı elde edilmektedir.

 

İDEAL MAKİNA AZOT ÜRETİM SİSTEMİ sayesinde Teknik Lazer firması 25 mm’ ye kadar olan Paslanmaz Kesimlerinin yanı sıra Siyah Sac Kesimlerini de sistemin ürettiği Azot Gazı ile yaparak üretim hızını ve kapasitesini arttırmıştır.

 Tüm Haberler