ÜRÜNLER
Bilgi Talep Formu
Ad Soyad
E-posta
Kategori
Mesajınız
ÇOK ÇALIŞIYOR VE KARŞILIĞINI ALIYORUZ!
Arkadaşına Gönder - PaylaşİDEAL MAKİNA olarak satıştaki sorumluluk alanımızı ürünlerin depodan çıkışıyla sınırlandırmıyoruz. Yüksek müşteri memnuniyeti hedefimiz doğrultusunda kalite, teslim süresi, vade, irsaliye/fatura ve teslim tarihlerindeki esneklik gibi konulara özen gösteriyor, neticesinde ödüllendiriliyoruz.

 

PVC Katkı Malzemeleri konusunda dünyanın önde gelen üreticilerinden olan AKDENİZ KİMYA, 2016 yılı tedarikçi değerlendirme talimatı uyarınca İDEAL MAKINA’yı A SINIFI ONAYLI TEDARİKÇİLERİ arasına seçmiştir. Bugüne kadar olan işbirliğimiz için biz de kendilerine teşekkür ediyor, performansımızın sürekli olacağının sözünü veriyoruz.

 

AKDENİZ KİMYA’da bulunan 3 adet Inmatec Azot Jeneratörümüze periyodik bakım hizmetleri veriyor, farklı konsantrasyona sahip asidik akışkanların transferi için Pompa ve yedek parçalarını tedarik ediyoruz.

 

Satışı yapılan kompresör, blower, pompa, azot ve oksijen üretim sistemlerimize A,B ve C tipi servis hizmeti vererek önleyici ve periyodik bakım hizmetlerini üstleniyoruz. Arıza durumlarında en hızlı şekilde uzman teknik servis personelimizi yönlendiriyor ve çözüm üretiyoruz. Çünkü “Üretimde Sürdürülebilirliğe” önem veriyoruz.

 Tüm Haberler