ÜRÜNLER
Bilgi Talep Formu
Ad Soyad
E-posta
Kategori
Mesajınız
Numune Alma Cihazlarında Temmuz'a Özel Kampanya!!! Çevre ve Orman Bakanlığı, Su Kirliliği ve Kontrol Yönetmeliği uyarınca arıtma tesislerinin çıkışlarında, deşarjsularından sürekli ya da aralıklı olarak su numunelerinin alınması ve Yönetmelikte denetimi istenen kalite parametrelerinin ölçülmesi zorunludur. Bu numunelerin alınabilmesi için otomatik numune alma cihazlarının kullanılması gerekmektedir.

 

 

Firmamızın geniş ürün gamı sayesinde her türlü prosesinizde çözüm tedarikçiniz olduğumuz gibi yönetmeliklerin gerektirdiği alanlarda da İDEAL MAKİNA güvencesi ve İngiliz AQUAMATIC kalitesiyle yanınızdayız.

 

 

AQUAMATIC numune alma cihazları; dünya çapında büyük ve saygın ABB, BNFL, Cadburys Schweppes, Heinz, Rolls Royce, Veolia gibi büyük firmalar, tedarikçiler ve halen İngiltere ve dünyadaki diğer büyük su şirketlerinde yıllardır güven ile kullanılmaktadır.Aquamatic cihazlarının en önemli parçalarından birisi MCERTS onaylı Aquacell Sampling Modüldür. Sabit ve taşınabilir tüm modellerde aynı modül kullanılmaktadır. Tüm Aquacelll modüllerinde aynı programlama ara yüzleri, numune alma tekniği, fonksiyonellik kullanılarak aynı performans garanti edilmektedir.

 

 

 

  • Kolay açılabilir üst kapak ile Aquacell modülüne kolayca ulaşılabilmektedir.
  • Klips ile tutturulan gövde kolayca takılıp çıkarılabilir. Gerektiğinde temizlemek için çıkarmak çok kolaydır.
  • Şeffaf ve ölçekli kabı sayesinde numune alınması işleminin gözle kontrolü mümkündür. Herhangi bir tıkanma ve arıza kolayca tespit edilebilir.
  • 220 Volt, Pil veya her iki sistem ile de çalışabilmektedir.
  • Flow Metre, PH Metre, PLC vs. gibi dış sinyal kaynakları ile kullanılabilmektedir.

Çok özel fiyatlarımızdan faydalanmak için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.