10 Mayıs 2020

24 Saat Sonra Kullanıma Hazır!

Konya şehrinde bulunan TEKSİN KONTEYNER GALVANİZ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. yüksek kalitede atık konteynerleri üretmektedir. 30 yıllık şirket, sıcak daldırma galvanizli üretim süreçlerinde kullanmak üzere bir KURU HAVA JENERATÖR SİSTEMİ için bize ulaştı. 18 bar basınçta IdeaLAir KURU HAVA JENERATÖR SİSTEMİMİZ 2 adet 4 kW NUKON marka Fiber Lazer Makinelerinde kullanılmak üzere; lazer kesimde tezgahlarında kullanılacaktır. TEKSIN firmasının üretim hattı kesintisiz devam ettiğinden; uzun teslimat ve kurulum süresi için beklemeye yeterli zamana sahip değildi.

Bu nedenle hızlı hareket ettik… 18 bar basınç kapasiteli  ideaLAir Kuru Hava Jeneratör Sistemimizi stoklarımızdan hızlıca IDEAL SERVICE TEAM Teknisyenlerimiz eşliğinde müşterimizin tesisine ulaştırdık. Teknisyenlerimiz tarafından 24 saat içerisinde durmadan kurulum yapılan sistem; müşterimiz tarafından kısa sürede lazerlerinde kullanılmaya başlandı. TEKSIN KONTEYNER firması; gecenin geç saatlerinde devreye alınan ve kendi sistemi ile ürettiği yağsız ve düşük çiğlenme noktasına sahip temiz hava için teşekkürlerini iletti.

Yağsız ideaLAir KURU HAVA JENERATÖR SİSTEMİmiz ile tedarikçisi olduğumuz müşterimize teşekkür eder; hayırlı olmasını dileriz.