23 Ekim 2017

18-22.10.2017 Tarihlerinde 4 Gün Boyunca Ziyaretçilerine Kapıları Açık Kalan MINEX Fuarında, İDEAL MAKİNA Sektörün Önde Gelen İsimleri İle Bir Kez Daha Buluştu.

MINEX fuarında  55 m2 büyüklüğündeki stant alanında; ITT Goulds santifüj pompalar, Boyser hortum pompa, SEEPEX mono pompa, BÖRGER lobe pompa, DEBEM Pnömatik diyaframlı pompa, FPZ Santrifüj blower, Prominent dozaj pompaları sergilendi.

Zorlu maden koşullarında, tozlu ve patlayıcı ortamda, partiküllü ve korozif sıvıların aktarımını yapan, tufal çukurları için çamurlu su pompaları, paklama ve özütleme çözeltileri için kimyasal pompalar, soğutma kulesi ve susuzlaştırma uygulamalarına yönelik çift emme pompaları ve atık asit, gaz yıkayıcısı ve su verme işlemlerine yönelik pompalar,  maden işleme, maden susuzlaştırma, arıtma elek altı, yağlı kumlar ve karter hizmetlerine yönelik dikey, yatay ve dalgıç tasarımları dahil en geniş kauçuk-astarlı ve metal korozyon/aşınmaya dayanıklı sulu çamur pompalarının tanıtımı yapıldı.

İDEAL MAKİNA portföyünde yer alan pompalar, maden cevherin çıkarılmasından başlayarak, rafinasyonla zenginleştirilerek son ürün haline getirilmesine kadar birçok proseste kullanıldığından fuarda oldukça yoğun ilgiye sahipti.

Son kullanıcılar ile İDEAL MAKİNA’nın konusunda uzman ekibi ile yapılan görüşmeler oldukça sıcak geçti,  pompalar hakkında firmanın satış yetkililerinden detaylıca bilgi alabildiler.