02 Haziran 2017

Beş Kıtada 60’dan Fazla Ülkeye İhracat Yapan, Avrupa’nın En Büyük Tahıl Depolama Siloları Üreticisi, Aksaray Merkezli MYSİLO Firması, Galvaniz Ve Paslanmaz Saclarının Kesiminde Çok Daha Ekonomik Azot Gazı Kullanmak İçin İDEAL MAKİNA’yı Tercih Etti.

Mysilo, sahip olduğu iki adet yenilikçi fiber lazer tezgahlarında Silo imalatında klullandığı galvaniz ve paslanmaz sacları İdeal Makina Azot Jeneratörleri‘nin ürettiği yüksek saflıktaki azot gazıyla kesmeye başladı. Gerek üretilen azot gazının %99,999 saflığı, gerek pik çekimlerde azot eksikliği yaşatmayan azot tüp manifoldları dolum istasyonu ve gerekse invertörlü, direkt akuple hava kompresörüyle İdeal Makina en doğru, kaliteli ve verimli çözümü Mysilo’da da uygulayarak tecrübesini konuşturmuştur. İdeal Makina Azot Jeneratör Sistemi, saatte 50Nm3, %99,999 saflıkta azot gazını 230barg yüksek basınçta azot tüp manifoldlarına doldurmaktadır. Lazer kesim tezgahlarının ihtiyacı olan 20-25barg basınç aralığına regüle edilen yüksek saflıktaki azot gazı galvaniz ve paslanmaz çelik sacların hızlı, pürüzsüz ve kararma yapmadan kesilmesinde büyük rol oynamaktadır. Azot Jeneratör ve Tüplere Dolum İstasyonundan lazer kesim tazgahlarına kadar azot gazını taşıyan bakır boru tesisatı ve tüm enstrümantasyonuda yine İdeal Makina Teknik Servisi tarafından sahada montajlanmıştır. İdeal Makina Lazer Kesim Makinalarınız için anahtar teslimi proje yapmaktadır.

Fiber veya CO2 lazer makinalarınızda çok daha ucuza azotla kesim yaparak hem azot maliyetlerinizi düşürmek hemde daha ucuza fason kesim teklifleri vererek daha çok müşteri ve iş elde etmek isterseniz İdeal Makina olarak tecrübemizi sizlerle paylaşmaya ve en uygun Azot Jeneratör Sistemimizi sizin tesisinizede kurmaya hazırız.