12 Temmuz 2020

İdeal Makina; Pandemi Sürecinde de Özbekistan’ın Yanında!

Tüm Dünya’da etkisini hala devam ettirmekte olan COVID-19 salgını; tüm ülkelerde olduğu gibi Özbekistan’da da etkisini göstermektedir.

Özbekistan halkına hizmet veren 2 ayrı devlet hastanesi için İDEAL MAKİNA; başarılması neredeyse imkansız olanı yaptı ve 1 hafta içerisinde 2 ayrı Oksijen Tüp Dolum Üniteli OKSİJEN JENERATÖR SİSTEM teminlerini sağladı.

Özbekistan’a pandemi nedeniyle kapalı olan ülke girişi; sistemlerin montajları ve devreye alımları IDEAL SERVICE ekibi tarafından yapılamadığından; 2 sistem ayrı ayrı IDEAL MAKINA atölyesinde montajlandı, test edildi ve de-monte edilerek Özbekistan’daki 2 ayrı hastaneye sevk edildi.

Ülkenin devlet bakanlarının talimatı ile acilen temin edilmesi istenilen bu sistemler ile hastane hatlarına Oksijen girişi sağlanacak ve ayrıca günlük ihtiyaç duyulan Oksijen tüplerinin dolumu; tüp doldurma üniteleri ile gerçekleştirilecektir.

Özbekistan Devlet Yetkililerine bizleri tercih etmiş olduklarından dolayı teşekkür ediyor; 2 adet Oksijen Jeneratör Sistemi’nin Pandemi süreci boyunca şifa vermelerini diliyoruz.