30 Mart 2020

Bursa’da bulunan Kayasan Sac Metal firması İdeal Makina Azot Jeneratör Sistemi’ni tercih etti.

1978 yılında kurulan ve Üçevler Küçük  Sanayi sitesinde bulunan Kayasan Sac Metal firması Bursa da çeşitli sektörlere Lazer Kesim, Büküm ve Kaynak alanlarında fason hizmet vermektedir.

6 Adet Fiber Lazer kesim tezgahı bulunan firma bu sene başında, şu ana kadar dışarıdan tedarik yoluna gittiği Azot gazını İDEAL MAKİNA AZOT ÜRETİM SİSTEMİ’ni makina parkuruna katarak kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır.

Özellikle yeni makina parkuruna katmış olduğu 6 Kw Nukon fiber tezgahında 6 mm’ye kadar siyah sac kesimlerini de Azot gazı ile yaparak hem ürün kalitesini arttırmış hem de Azot gazı kesimleri sayesinde üretim hızını 3-4 kata kadar arttırmıştır.

Önceden Oksijen gazı kullandığı Siyah sac kesimlerinde Azot gazına geçmesi sayesinde boya öncesi  oksidasyon sorununu çözüp üretim proseslerini minimuma indirmiştir.

Müşterimize kurmuş olduğumuz 10 Manifold/gün kapasiteli sistemimiz, ilerideki lazer yatırımları da düşünerek çok az bir ekipman ekleyerek kapasitesi 2 katına kadar arttırılacak şekilde dizayn edilmiştir.

Sistemimizin müşterimize hayırlı olmasını dileriz.