05 Mart 2020

Ürdün, İdeal Makina Oksijen Jeneratör Sistemi’ni Tercih Etti.

İdeal Makina, sistemlerini dünyanın farklı ülkelerindeki çeşitli endüstrilere göndermeye devam ediyor.

Ürdün’de bir hastane; medikal solunum uygulaması için bir Oksijen Jeneratör Sistemine ihtiyaç duyuyordu, ancak ne yazık ki tüm sistem için sınırlı bir alana sahipti. İdeal Makina, 2440 × 3050 × 2590 mm ölçülerinde özel tasarım ISO kilitli 10’ bir konteyner ile hastanenin Oksijen Gaz ihtiyacını OKSİJEN JENERATÖR SİSTEMİ ile çözdü.

Sevkiyatı zahmetsiz ve pratik olan bu sistem, %95 saflıkta ve saatte 3,0 Nm³ Oksijen Gazı üretebilmektedir. Kompakt bir basınçlı hava seti ile Oksijen Jeneratörüne gerekli hava sağlanır. Sistemin aynı zamanda bir yüksek basınç kompresör yardımı ile; 150 bar basınçta Oksijen tüp doldurma özelliği mevcuttur.

Ürdün’ün yüksek ısı hava şartlarına karşılık; ısıya karşı özel izolasyonlu 10’ ISO kilitli konteynerin içerisinde bir hava soğutma sistemi de bulunmaktadır.

Bu özel projemiz ile; Ürdün’de bulunan bu hastanenin Oksijen Gaz tedariğini sağlamış olmaktan mutluluk duyar; hastane yönetiminin ekibimiz ve ürünlerimize göstermiş oldukları güvenlerine teşekkürlerimizi sunarız.